Na dvoranskem atletskem prvenstvu Slovenije za kategorijo pionirjev in pionirk U12,U13 v Celju, sta Tia Tanja Živko U13 in Kaja Brinjevec U12 v teku na 600m osvojili odlični drugi mesti. Tia Tanja Ž. se je odločno postavila na start in več kot polovico proge vodila in si zasluženo pritekla drugo mesto. Kaja B. je prvič nastopila na atletskem tekmovanju in se močno veselila srebrne medalje z državnega prvenstva DP, kjer je Maksi Bedrač U12 dopolnila uspeh Trboveljčank z osvojenim 6.mestom.
Tik pod odrom za zmagovalke in odličnem 4. mestu je pristala Ema Štefan U12 v teku na 60m. Na enaki razdalji teka na 60m je v kategoriji pionirk U13 v B finalu zmagala Ajda Repnik ter osvojila skupno 7.mesto. Izjemne in uspešne tekmovalne nastope tega sobotnega dne, so dopolnili tudi ostali tekmovalci, ki so tekli svoje najboljše rezultate, se brusili in oblikovali ter nabirali izkušnje v prihodnje.
Čestitke prav vsem mladim tekmovalcem, še posebej pa trenerju Robertu Živko z varovanko Kajo B. za njuno prvo osvojeno medaljo z DP.

Izjemni in posebej navdušujoči so bili tudi vsi nastopi sprinterjev in sprinterk v teku na 60m, na vzporednem mladinskem ter članskem mitingu. Izredno so se izkazala dekleta, finalistke mitinga, Eva Lajhar, Iza Zakošek in Tinkara Jakopič. Čestitke tudi vsem mladim sprinterkam in sprinterjem za nove dosežene osebne rekorde OR in vse prikazane nastope.