Maksim Lara Bedrač je osvojila srebrno medaljo v teku na 1000m, Maks Kotar pa presenetljivo visoko peto mesto  v finalu teka na 60 m, oba AK Rudar Trbovlje. Za povrh pa še vrsta lepih dosežkov mladih atletov in atletinj.

V Češči vasi v Novem mestu, so se pričela prva državna prvenstva v dvorani in odvijali so se zanimivi boji mladih tekmovalcev. Maksim Lara Bedrač si je med pionirkami na 1000 m pritekla srebrno medaljo z novim osebnim rekordom OR 3:04,44. Za veliko presenečenje pa je poskrbel novinec v atletiki Maks Kotar, ki si je v sprintu na 60m s 7,64 priboril finale in kasneje v finalu osvojil 5. mesto ter odličnih 7,68!! Maks je še ne tako dolgo nazaj zamenjal šport in iz karateja prešel v atletiko in in to je bil njegov prvi nastop v sprintericah in iz štartnega bloka.

V čudoviti  krožni dvorani v Češči vasi in v odlični organizaciji domačinov AK Krka iz Novega mesta, so se tako odvijali lepi boji, kjer so se posamezniki borili za najvišja mesta v državi in  iz sebe  iztisnili kar trenutno največ zmorejo, vsi so tekli  svoje osebne rekorde OR in glede na dane okoliščine presenetili še sebe !!