Nove izkušnje, novo veselje in nove medalje.

Na prvenstvu Slovenije za ml. mladinke in mladince v dvorani, si je pionirka, 14 letna Tia Tanja Živko z odličnim rezultatom 4:44,71  v solo teku pritekla zmago ter osvojila prvi državni naslov med ml. mladinkami. Za njo je kot druga pritekla Eva Založnik obe z novim osebnim rekordom OR 5:03,25, četrti Ajdi Platovnjak, pa so v zadnjem krogu močno  pošle moči.

Bronasto medaljo in odlično tretje mesto si je na 800m priborila Ajda Slapšak z rezultatom 2:26,38! Mlajša Maksim Lara Bedrač, pa je osvojila visoko 6.mesto. Žal se je takoj po startu Trboveljčanka Maša Holešek zapletla s sotekmovalko, nesrecno padla in končala na urgenci z izpahom ramenskega obroča. Njen nastop in tihe želje po višji uvrstitvi ter nastop štafetnega teka 4x200m s klubskimi prijateljicami, so tako žal ostale za prihodnjič.

Živa Slapšak pa je svoja dva kroga odtekla v pričakovanem času in si tako nabrala nove izkušnje v dvorani. Prijetno je presenetila pionirka Kaja Brinjevec, ki je svoj osebni rekord v teku na 200m izboljšala in osvojila visoko 6.mesto. Njen brat dvojček Žiga Brinjevec, sicer navdušen nogometaš, pa je svoj prvi nastop v atletiki nasploh, kronal z zmago v svoji skupini teka na 800m, kar ga je na koncu uvrstilo tudi visoko skupno 5.mesto! Bravooo obema in lep  družinski uspeh! Za poškodovano mlado nadarjeno tekmovalko, pa je medicinsko osebje lepo poskrbelo in že kaj kmalu se bo znova vrnila na trening.